Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe - organizacja skupiająca młodzież z terenu gminy. Główne jej zadania to sport i rekreacja. Ludowe Zespoły Sportowe są inicjatorami i współorganizatorami "Turnieju wsi".

LZS Wielowieś - dwie drużyny piłki nożnej oraz sekcja tenisa stołowego.

LZS Kościelec - drużyna piłki nożnej.

LZS Radłowo - drużyna piłki nożnej.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościelcu - posiada sekcję strzelectwa sportowego. Osiąga w tym zakresie dobre rezultaty, które porównywalne są z osiągnięciami renomowanych klubów sportowych. W dorobku podopiecznych Klubu jest Mistrzostwo Polski seniorów w strzelectwie sportowym.

Klub Sportowy "Sokół-Jarko" - skupia młodzież i dzieci w dwóch sekcjach koszykówki; seniorów i młodzików. Seniorzy osiągali i osiągają nadal dobre wyniki, z których należy wymienić wygraną w A-klasie w sezonie 2000-2001 i awans do III ligi. W sezonie 2001-2002 zajęli III miejsce a w sezonie 2002-2003 V miejsce. Sekcja młodzików osiąga wyniki plasujące ją pośrodku tabeli.

Klub Sportowy "Notecianka" Pakość - 3 drużyny piłki nożnej; seniorzy, juniorzy i młodzicy. Klub jest gospodarzem obiektu sportowego; stadionu miejskiego i zaplecza.

metryczka


Wytworzył: admin (2 czerwca 2003)
Opublikował: Jacek Malinowski (2 czerwca 2003, 10:13:32)

Ostatnia zmiana: Jacek Malinowski (2 czerwca 2003, 10:34:47)
Zmieniono: Dopisek LZS-ów

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 24523